Aktualności

Robert Dymkowski, były napastnik Pogoni Szczecin, obchodzi dziś 54. urodziny! Na świat przyszedł 15 maja 1970 roku w Koszalinie.


Robert Dymkowski przeszedł do Pogoni Szczecin w 1990 roku z niewielkiej Gwardii Koszalin, której jest wychowankiem. Oprócz krótkiego wypożyczenia do PAOK-u Saloniki napastnik spędził w klubie ze Szczecina aż 12 lat i został jego legendą. W barwach "Portowców" rozegrał 253 mecze w ekstraklasie, w których zdobył 72 gole. Na koniec kariery Dymkowski trafił na rok do Widzewa, a następnie do Arki Gdynia.

Po zakończeniu kariery Dymkowski najpierw pełnił obowiązki drugiego trenera rezerw Pogoni, a dwa lata później został dyrektorem sportowym szczecińskiego klubu. Legendarny napastnik był również szkoleniowcem juniorów, a od 2022 roku pełnił funkcję trenera kobiecej drużyny Pogoni.

Obecnie Dymkowski zmaga się z poważną chorobą o której wszyscy doskonale wiemy. Wierzymy i życzymy, że będzie miał masę siły do tej walki. Wszystkiego najlepszego Robert! Walcz i nigdy się nie poddawaj, a my jesteśmy z Tobą!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 824

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...