Aktualności

Przez ostatnie dwa dni zachęcaliśmy Was do wyboru jedenastki roku. Patrzyliście na skład Pogoni przez pryzmat całych dwunastu miesięcy. Na podstawie Waszych głosów wyciągnąć można bardzo ciekawe wnioski. W zabawie oddaliście ponad 400 głosów.


W bramce postawiliście oczywiście na Radka Janukiewicza. Najciekawsza rywalizacja toczyła się o miejsce na środku obrony. Wojciech Golla był waszym pewniakiem i natychmiast zyskał znaczącą przewagę. Zacięta rywalizacja toczyła się o miejsce u jego boku. Tutaj postawiliście na Maćka Dąbrowskiego, który zyskał tylko o 11 głosów więcej od Hernaniego! Na bokach obrony zdecydowaliście się na Sebastiana Rudola i Mateusza Lewandowskiego, którego dość mocno, zwłaszcza w końcówce głosowania naciskał tegoroczny debiutant Hubert Matynia.

W linii pomocy aż tak zaciętych rywalizacji nie było. Na prawym skrzydle oczywiście Adam Frączczak, który bez problemu pokonał swoich konkurentów. Parę dwóch defensywnych pomocników stworzyliście z Maksymiliana Rogalskiego i oczywiście "pewniaka" Rafała Murawskiego. Na lewym skrzydle bezkonkurencyjny był Takuya Murayama. Tęsknota za Akahoshim jest bardzo widoczna i to właśnie na niego oddaliście aż 70% głosów przy wyborze ofensywnego pomocnika.

Ciekawi byliśmy też rywalizacji o miejsce w ataku. Kilka dni temu napastnikiem jesieni wybraliście Łukasza Zwolińskiego. Teraz jednak patrząc na cały 2014 rok miejsce na szpicy zagwarantowaliście najlepszemu strzelcowi sezonu 2013/2014 - Marcinowi Robakowi.

Nad jedenastką roku zastanawialiśmy się również w gronie naszej redakcji. Największe dyskusje dotyczyły pozycji na środku obrony obok Wojtka Golli. Ostatecznie postawiliśmy na Dąbrowskiego, który wraz z Gollą grał w defensywie na początku roku i wtedy gra obrony wyglądała bardzo pewnie. Drugim znakiem zapytania była pozycja obok Rafała Murawskiego. Tutaj postawiliśmy na Bartosza Ławę.

Jedenastka roku 2014 według kibiców: Janukiewicz - Rudol, Golla, Dąbrowski, Lewandowski - Frączczak, Murawski, Rogalski, Akahoshi, Murayama - Robak

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1993
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...