Aktualności

Tydzień temu rozpoczęliśmy nowy cykl, w którym zapowiadamy najważniejsze ligowe wydarzenia związane ze szczecińskimi zespołami halowymi. Mimo przerwy szczypiornistów Pogoni oraz futsalistów, szczecińscy fani mogą śledzić zmagania piłkarek ręcznych, a także koszykarzy.


Pod wodzą nowego szkoleniowca


W ostatniej kolejce Wilki Morskie uległy na własnym parkiecie MKS – owi Dąbrowa Górnicza. W efekcie posadę stracił Krzysztof Koziorowicz. Jego miejsce zajął Mihailo Uvalin. Serbskiego szkoleniowca w debiucie czeka trudne wyzwanie. Przeciwnikiem szczecińskiej drużyny będzie wielokrotny mistrz Polski – Śląsk Wrocław. Wszystkich chętnych, którzy chcą zobaczyć Wilki Morskie w akcji zapraszamy w niedzielę do szczecińskiej Azoty Arena.

King Wilki Morskie –WKS Śląsk Wrocław
18 stycznia 2015 godz. 20:00
Azoty Arena Szczecin, ul. Szafera

 

Pokonać beniaminka


Pogoń Baltica już jutro zmierzy się w meczu w Tczewie z miejscowym Samborem. Podopieczne Adriana Struzika obecnie są na fali wznoszącej. Po inauguracyjnym zwycięstwie z Ruchem Chorzów, w ostatniej kolejce szczecinianki zremisowały z wicemistrzem Polski – Zagłębiem Lubin. Z pewnością jutrzejszy pojedynek z walczącymi o utrzymanie zawodniczkami Sambora nie będzie należał do najłatwiejszych, najważniejsze jednak, by szczypiornistki Pogoni wróciły do Szczecina z dwoma punktami.

Sambor Tczew – Pogoń Baltica Szczecin
17 stycznia 2015, godz. 17:00
Hala miejska w Tczewie

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Tomasz Smoter
Żródło: własne
Wyświetleń: 1821

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...