Aktualności

  • PSonTour - ruszają zapisy na wyjazd do Krakowa!

Dziś podczas nadzwyczajnego spotkania Komisji Ligi podjęto decyzję o zawieszenie zakazów wyjazdowych m.in. dla kibiców Dumy Pomorza. W związku z tym mobilizujemy się i jedziemy do Krakowa. Właśnie ruszają zapisy.


Mecz z Wisłą w Krakowie to pierwsze wyjazdowe spotkanie, na które będą mogli się wybrać kibice Pogoni. Zawieszony zakaz powinien być motywacją, by udać się do Krakowa w jak najlepszej liczbie.


Zapisy na ten wyjazd do środy 18 lutego do godziny 22.00 - standardowo w Pubie Joker. Cena biletu na mecz to 20 zł. Jedziemy pociągiem rejsowym. Więcej informacji przy zapisach. Aby dodatkowo zachęcić tych dla których hasło \"Jesteśmy zawsze tam\" nie jest pustym sloganem uczestnicy wyprawy na Wisłę mogą liczyć na mały bonus w związku z wyjazdem rudny na Cracovię! – możemy przeczytać na forum kibiców Dumy Pomorza.

 

tekst alternatywny

Autor: Tomasz Smoter
Żródło: portowcy.org
Wyświetleń: 1550

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...