Aktualności

  • Powrót Króla! Djousse testowany we Flocie

Zazwyczaj po kilku latach przestajemy informować o zawodnikach, którzy odeszli z Pogoni. Dla tego piłkarza mamy jednak jakoś więcej sympatii. Wiadomość mocno nas dziś zaskoczyła, były napastnik Pogoni, Donald Dering Djousse przebywa na testach we Flocie Świnoujście.


Djousse w Pogoni grał przez dwa i pół roku. W tym czasie zdążył zaliczyć 59 oficjalnych spotkań w Dumie Pomorza w rozgrywach I ligi, Ekstraklasy i Pucharu Polski. Najlepszym sezonem, był ten pierwszy, w I lidze. Zdobył wtedy 10 bramek i walnie przyczynił się do awansu Pogoni do Ekstraklasy.

Po wyjeździe ze Szczecina Djousse znalazł zatrudnienie w algierskim klubie - JS Saoura. Życzymy zarówno Flocie jak i Donaldowi, aby zawodnik prezentowałtaką formę jak w swoim pierwszym sezonie gry w Pogoni i został w Świnoujściu na dłużej.

 

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Flota Świnoujście
Wyświetleń: 1438

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...