Aktualności

Do starcia z Lechem pozostało już tylko kilkadziesiąt godzin. Mecz ważny – nie da się zaprzeczyć – ale dla kibiców równie ważny będzie debiut „pasiaków”. W czwartek zawodnicy Dumy Pomorza mieli okazję zobaczyć nowe trykoty.


Nie ma co ukrywać – wszystkim się bardzo spodobały. Wypowiadają się w superlatywach. Niektórzy już nawet zdążyli je przymierzyć. Co na ich temat mają do powiedzenia zawodnicy?

- Osobiście nie ubierałem koszulki, ale widziałem. Mogę powiedzieć, że na pewno kibice się nie zawiodą. Warto pójść do fanshopu i sprawić sobie tę koszulkę. Bardzo mi się ona podoba! Pasiaki, dodatkowo unikalny wzór, tylko dla nas. Myślę, że same pozytywy można mówić na temat tej koszulki. – podzielił się swoimi wrażeniami Sebastian Rudol. Michał Koj również bardzo chwali nowe stroje i podkreśla, że zaprezentowane będą w świetnym momencie:  Dla kibiców to będzie bardzo fajna sprawa. Super, że debiutują akurat w ważnym spotkaniu z Lechem!

Także rozbijamy świnkę skarbonkę, wyciągamy zaskórniaki ze skarpety i szturmujemy stoiska i fanshop podczas sobotniej inauguracji rundy!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 1928

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...