Aktualności

  • Rudol: Chcemy pokazać, że jesteśmy kolektywem

Do starcia z Lechem pozostały już tylko godziny. Wszyscy jesteśmy ciekawi formy Portowców, szczególnie w defensywie gdzie w poprzedniej rundzie były problemy. Na temat swojej formy i całego zespołu wypowiedział się Sebastian Rudol. 


W jednym z wywiadów wspominałeś, że przez wiele prób dośrodkować powoli zaczynasz mieć problemy z biodrem. Wszystko z nim w porządku?

- (śmiech)Nie, już jest ok! Teraz, już w tym okresie przygotowawczym, skupialiśmy się na wielu aspektach gry w obronie, ale po treningach staram się pracować indywidualnie. Mam nadzieję, że wkrótce przyniesie to efekty!

Jak wygląda Twoja forma na ten moment? W poprzedniej rundzie wielokrotnie podkreślałeś, że gdzieś ją zgubiłeś.

- Na pewno końcówka poprzedniej rundy była nienajlepsza, stać mnie na więcej. Mam nadzieję, że wywalczę sobie miejsce w składzie wiosną. Chcę prezentować wysoką formę i dawać radość kibicom swoją grą.

Ogólnie obrona w wielu meczach nie wyglądała tak jak powinna. Czujecie, że zrobiliście progres?

- Nic nie mogę gwarantować, bo po meczu będzie inna rozmowa. Mogę powiedzieć, że pracowaliśmy dużo nad grą w obronie. Jesteśmy dobrej myśli. Wiele rzeczy zrozumieliśmy, z wielu spraw wyciągnęliśmy wnioski i myślę, że w sobotę będzie to widać. Chcemy pokazać, że jesteśmy kolektywem.

tekst alternatywny

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 1464

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...