Aktualności

Wojciech Golla to jeden z dwóch piłkarzy Pogoni, którzy nadal nie mają ważnej umowy na nowy sezon. Negocjacje z piłkarzem trwają już od kilku miesięcy i nie przynoszą one rezultatu. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że zawodnik odrzucił pierwszą propozycję umowy jeszcze przed wyjazdem do Turcji.


Rozmowy jednak trwają dalej, ale nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. Cierpliwość w tym zakresie kończy się już trenerowi Janowi Kocianowi, który już teraz rozpoczyna budowę zespołu na nowy sezon i chce wiedzieć na jakich piłkarzy może liczyć.

- W najbliższym czasie będę chciał aby Wojtek się ostatecznie określił, czy chce zostać w Pogoni, czy ma ofertę z innego kraju. Nie możemy czekać dłużej - powiedział trener Kocian podczas środowego spotkania z dziennikarzami.

O nowym kontrakcie rozmawialiśmy z Gollą po meczu z Lechem. Zawodnik nie był w stanie określić się czy chce zostać w Szczecinie. Teraz, przyciśnięty do ściany przez trenera będzie musiał podjąć wiążące decyzje.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1457

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...