Aktualności

  • Piwo pierwszy raz na stadionie w Szczecinie!

Podczas poniedziałkowego meczu Pogoni Szczecin z Górnikiem Łęczna pierwszy raz będziemy mogli legalnie nabyć piwo podczas spotkania ligowego. 


Piwo dla kibiców dostępne będzie we wszystkich strefach. Ze złocistym trunkiem będziemy mogli udać się na trybuny, poza jednym małym wyjątkiem jakim jest sektor rodzinny (z wiadomych względów). W czwartek na stadionie odbywa się montaż niezbędnej infrastruktury, która umożliwi sprzedaż.

Piwo na stadionie w Szczecinie najprawdopodobniej dostępne będzie częściej. Klub ma możliwość dystrybucję podczas spotkań, które nie zostały zakwalifikowane jako impreza masowa o podwyższonym stopniu ryzyka.

W sprzedaży będzie tzw. „piwo stadionowe” marki Bosman o 3,4% zawartości alkoholu i pojemności 0,4 l.

Mamy nadzieję, że piwo dostępne na stadionie pozwoli naszym fanom jeszcze bardziej świętować pierwsze w tym roku, ligowe zwycięstwo.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1539

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...