Aktualności

Jak informuje serwis biletynapogon.pl, w piątkowe przedpołudnie uprawnionych do wejścia na poniedziałkowy mecz z Górnikiem Łęczna jest niewiele ponad 3600 osób. Do tego abyśmy wygrali zakład z piłkarzami brakuje jeszcze około 4000 kibiców. Czy kibice Dumy Pomorza staną na wysokosci zadania?


Jeśli fani Portowców stawią się na meczu z Górnikiem Łęczna w sile 7584 osób, piłkarze ufundują 10 000 balonów na kolejne ligowe spotkanie w Szczecinie - z Lechią Gdańsk (13 marca, piątek, 20.30). Tylko od Was zależy, czy Portowcy będą musieli sięgnąć do kieszeni i zrzucić się na baloniadę! Czy fani sprostają wyzwaniu piłkarzy? Przekonamy się już w najbliższy poniedziałek, 2 marca, o g. 18. Przyjdź na stadion i bądź jednym z kibiców, który wygra zakład z piłkarzami Pogoni!

KLIKAJĄC W REKLAMĘ PONIŻEJ WSPIERASZ ROZWÓJ SERWISU!

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1526

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...