Aktualności

  • Zdobądź prawo jazdy z vką i Nauką Jazdy Magnet! cz.1!

Zaczynamy! Konkurs, który dla Was przygotowaliśmy ma bardzo atrakcyjne nagrody! Wspólnie z Nauką Jazdy Magnet przygotowaliśmy dla Was kurs na prawo jazdy kategorii B o wartości 1399 zł i koszulkę meczową! Jak je zdobyć? Trzeba posiadać odpowiednią wiedzę z historii Dumy Pomorza. Pierwsze konkursowe pytanie znajdziesz poniżej!


Dzisiejsze pytanie to pierwszy z czterech etapów naszego konkursu. Drugie zadane zostanie we wtorek o 12:00 na łamach naszego serwisu. Najszybsi uczestnicy zdobywają punkty, które po każdym z etapów będą się sumować. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma w nagrodę kurs w Nauce Jazdy Magnet! Druga, najnowszą koszulkę meczową Dumy Pomorza.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PIERWSZYM ETAPIE I ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE - KLIKNIJ TUTAJ!

Najszybsza osoba w pierwszym etapie otrzyma 100 punktów, druga 99, trzecia 98, a setna 1 punkt. Każde kolejne pytanie punktowane będzie jeszcze wyżej, jednak warto punktować już od pierwszego etapu aby zwiększyć swoje szanse! WAŻNE aby w każdym etapie przy odpowiedzi podawać ten sam nick. Błędne wprowadzenie, spowoduje nienaliczenie punktów!

Wyniki pierwszego etapu naszej zabawy opublikujemy jutro w naszym serwisie!

Sponsorem nagród w konkursie jest partner naszego serwisu Magnet Nauka Jazdy. Zachęcamy do odwiedzania strony naszego partnera pod adresem www.emagnet.pl!

Nasz partner ma dla Was niespodziankę już teraz! Przy zapisie na hasło "pogon.v.pl", każdy kto zapisze się na kurs dostanie 50 zł zniżki, a każdy kto zapisze się na godziny dodatkowe 10% rabatu!

Zachęcamy również do polubienia fanpage"a naszego partnera na Facebook"u! Znajdziecie go TUTAJ!

 

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1574

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...