Aktualności

  • Łukasz Zwoliński: Będzie dodatkowa adrenalinka

- Oczywiście, jest jakiś sentyment. Jednak będziemy chcieli wygrać i to jest najważniejsze. Fajnie będzie się spotkać z wszystkimi chłopakami - powiedział przed meczem z Górnikiem Łęczna, Łukasz Zwoliński. Rozmawiał Daniel Trzepacz.


Mecz z Górnikem Łęczna wzbudza w Tobie jakieś dodatkowe emocje?

- Oczywiście, jest jakiś sentyment. Jednak będziemy chcieli wygrać i to jest najważniejsze. Fajnie będzie się spotkać z wszystkimi chłopakami. Jednak jeszcze lepsze uczucie będzie jak z nimi wygram.

Koledzy z Łęcznej nie dzwonili jeszcze aby podpytać o Pogoń?

- <śmiech> Nie, jeszcze telefonów nie było. Oczywiście, jakiś tam kontakt mamy, ale nie zdradzamy sobie składów czy ciekawostek. Fajnie będzie ich zaskoczyć, jeśli wyjdziemy w jakimś ustawieniu, którego się nie spodziewają. Na rozmowy będzie czas po meczu.

W meczu z Lechem wyszedłeś w podstawowym składzie, z Wisłą jako rezerwowy, a jak będzie teraz?

- Ciężko powiedzieć. Trener dokonuje rotacji i ciężko wyczuć czy na dany mecz znajdziesz się w składzie czy nie. Ja robię wszystko aby tak było. Mam nadzieję, że daje trenerowi argumenty i wszystko w jego rękach. Trener wybiera skłąd z tych, którzy najlepiej wyglądają w treningu. Na mecz z Łęczną wyjdzie najmocniejsza ekipa.

Jeśli znajdziesz się w bramkowej sytuacji to noga nie spłata figla?

- Nie ma takiego prawa! Jestem napastnikiem i muszę sytuacje wykorzystywać z zimną krwią. Oby taka się nadarzyła.

To może po strzelonym golu pojawi się dodatkowa satysfakcja?

- Satysfakcja po strzelonym golu jest zawsze. Najpierw jednak niech dojdzie do meczu, niech dostanę szansę i rozmawiać o odczuciach będziemy jeśli uda się trafić.

Kilka miesięcy temu cały mecz z Łęczną przesiedziałeś na ławce. Pewnie trochę Cię ta sytuacja rozdrażniła?

- Nie ukrywam, że tak. Spędziłem tam rok czasu, zrobiliśmy awans do Ekstraklasy i chciałem się tam pokazać. Jednak było, minęło. Teraz jest mecz w Szczecinie i skupiam się na tym.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1389

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...