Aktualności

  • Pomagamy Natalii wygrać walkę z rakiem!

Po wygranej walce o życie naszego kolegi „Francuza” przyszedł czas na następne wyzwanie! Musimy uratować kolejne ludzkie życie! Tym razem będziemy walczyć o zdrowie i życie Natalii, u której 28 marca 2013 zdiagnozowano ziarnicę w stadium złośliwym. 
W przypadku Natalii choroba przez długi czas przebiegała bezobjawowo i w tej chwili jej stan jest naprawdę ciężki. Dodatkowo wykryto u Natalii guza na płucach wielkości 20 cm oraz dodatkowe ogniska choroby w brzuchu i macicy. Choroba zaatakowała również węzły chłonne na szyi. Na domiar złego, wobec Natalii została źle dobrana terapia, otrzymała chemię do innego stadium choroby.


Choroba powróciła wraz z przerzutami na inne partie organizmu. Długie terminy i brak refundacji z Ministerstwa Zdrowia zmusiły Natalię do wyjazdu i kontynuwoaniu walki o życie w Berlinie. Po przeprowadzonych badaniach od razu została hospitalizowana i rozpoczęto Jej leczenie. Niestety, terapia jest bardzo kosztowna. Wcześniejsza zbiórka zoorganizowania przez przyjaciół Natalii nie wystarczyła na całościowe leczenie. Kwota, która pozwoli dokończyć terapię i pozwoli Jej dalej żyć wynosi jedyne 25 tysięcy złotych! 

Dla Francuza w bardzo krótkim czasie zebraliśmy o wiele większą kwotę w bardzo krótkim czasie i jest ciągle z nami! Tym razem musimy uratować życie naszej koleżance!

Na najbliższych meczach przeprowadzone zostaną specjalne zbiórki środków finansowych. W najbliższych dniach spodziewać się można również wielu atrakcyjnych licytacji.

 

Numer konta Fundacji do wpłat:

BNP Paribas Bank: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Tytuł wpłaty: Toepler, 3043

 
Zachęcamy jednocześnie do przekazania 1% podatku!

FUNDACJA AVALON 

KRS: 0000270809

Z dopiskiem: Toepler, 3043

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: SKPS Portowcy
Wyświetleń: 1435

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...