Aktualności

Gdyby nie pauza spowodowana nadmierną liczbą żółtych kartek, w piątek w Krakowie Sebastian Kowalczyk obchodziłby zapewne jubileusz z okazji setnego meczu w barwach Pogoni Szczecin.


Trzeba to jednak odłożyć w czasie, bo Kowalczyk w Krakowie nie zagra. Wychowanek Pogoni zmuszony jest do odbycia pauzy za cztery żółte kartki, które zebrał na swoim koncie.

Sebastian swój pierwszy oficjalny mecz w seniorskiej drużynie Pogoni Szczecin zanotował 1 kwietnia 2017 roku. Pogoń Szczecin grała wówczas w Warszawie z Legią, 19-letni wówczas zawodnik pojawił się na boisku w 90. minucie spotkania.

Kolejne szanse przychodziły w kolejnych miesiącach i dziś Sebastian Kowalczyk ma już na swoim koncie 99 oficjalnych występów w seniorskiej drużynie Pogoni Szczecin. Po przymusowej pauzie wróci zapewne do kadry meczowej i jeśli trener desygnuje go do gry we Wrocławiu, to właśnie w meczu ze Śląskiem zanotuje mecz numer 100. 

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4365

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.