Aktualności

  • Almqvist: Mecz z Widzewem? To będzie dobry dzień

Piłkarze Pogoni Szczecin na własnych obiektach przygotowują się do meczu z Widzewem. Po przerwie spowodowanej kontuzją do gry gotowy jest już Pontus Almqvist.


- Sporo czasu minęło od kiedy byłem na boisku. Teraz po obozie w Turcji czuję się świetnie. Na boisku z kolegami z drużyny po prostu cieszę się grą w piłkę Czuję się bardzo dobrze i nie mogę doczekać się grania ligowego, bo tego nie robiłem już dawno - mówi Pontus Almqvist przed klubową kamerą. - Na początku, gdy wróciłem było ciężko. Nie było mnie przez trzy miesiące. Teraz czuję, że wróciłem w stu procentach gotowy. Będzie bardzo przyjemnie móc znów zagrać.

Almqvist od początku okresu przygotowawczego jest w treningu z zespołem.

- Jako drużyna wyglądamy bardzo dobrze. Sposób w jaki gramy, jak ciężko pracujemy na boisku i jak trenujemy. Widać to również po sparingach. Wygraliśmy trzy na trzy. Wszystko maluje się w żywych barwach. Każdy w drużynie nie może się doczekać grania w Ekstraklasie - opowiada dalej piłkarz ze Szwecji.

Mecz z Widzewem już w sobotę. Atmosfera przed pierwszym wiosennym meczem rośnie.

- Słyszałem od chłopaków, że na stadionie Widzewa zawsze jest dobra atmosfera. Mam nadzieję, że trybuny się wypełnią. Nie mogę się tego doczekać. To będzie dobry dzień - dodał Almqvist.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4128

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...