Aktualności

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że pozostanie w Pogoni Pontusa Almqvista nie jest możliwe. Mowa oczywiście o finansach i kosztach jakie musiałaby ponieść Duma Pomorza sprowadzając zawodnika z jego rosyjskiego klubu. Decyzja FIFA o przedłużeniu obecnych zasad pozyskiwania zawodników zakontraktowanych w Rosji jest jednak uchyloną furtką.


Almqvist jest obecnie do Pogoni wypożyczony z FK Rostov. Do tej pory rozegrał dla Portowców 27 meczów w których strzelił pięć bramek i zanotował sześć asyst.

- Co do Pontusa, on chce pozostać w Pogoni. To ważne przesłanie dla kibiców. On ma tu swoich fanów, przed którymi uwielbia grać. Musimy jednak spoglądać także na sytuację finansową i wziąć za to odpowiedzialność. To jest mój przekaz dla kibiców. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, ale musimy przy tym pamiętać o sytuacji finansowej, w jakiej jesteśmy. Zobaczymy, co się wydarzy - powiedział w czwartek Jens Gustafsson.

Sytuacja Almqvista będzie się pewnie rozwijać w najbliższych dniach, a nam pozostaje czekać na oficjalne informacje.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7580
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...