Aktualności

  • Barquard zwycięzcą typera Euro 2016!

Zakończyliśmy zabawę w typera, w którym obstawialiście wyniki Euro 2016. Zwycięzcą okazał się użytkownik Barquard, czego serdecznie gratulujemy.


Drugie miejsce w zabawie zajął użytkownik Wawa92, ze stratą 5 punktów do lidera. Na trzecim miejscu uplasowało się dwóch użytkowników: Pirotechnik i d.ave98. W regulaminie zapisaliśmy, że o wyższej pozycji będzie decydowała mniejsza liczba trafionych typów która da taki sam wynik. Tym sposobem, trzecie miejsce przypadło w udziale użytkownikowi d.ave98. Jednak dla użytkownika Pirotechnik przygotujemy dodatkową nagrodę-niespodziankę!

W tej edycji typera sponsorem nagród był Escapada Escape Room. Ze wszystkimi zwycięzcami w celu realizacji nagród skontaktujemy się drogą mailową do końca tygodnia.

Nowa edycja typera, dotycząca rundy jesiennej Ekstraklasy uruchomiona zostanie we wtorek lub najpóźniej w środę.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1787

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...