Aktualności

  • Bez Deleva i Gyurcso z Koroną. Pojechali na kadrę

Spas Delev i Adam Gyurcso udali się na zgrupowania swoich reprezentacji narodowych przed zbliżającymi się meczami eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji.


Federacje narodowe poprosiły Klub o zwolnienie zawodników na początek zgrupowań. Władze Pogoni przychyliły się do tej prośby. Oznacza to, że skrzydłowi nie zagrają w ostatnim meczu ligowym sezonu 2016/2017 z Koroną Kielce (4 czerwca).

Bułgaria zagra 9 czerwca (piątek) o g. 20.45 w Borysowie z Białorusią. Węgrzy natomiast 5 czerwca (poniedziałek) towarzysko zmierzą się z Rosją w Budapeszcie, a 9 czerwca na wyjeździe z Andorą w ramach eliminacji do Mundialu.

Obaj w ostatnich meczach byli podstawowymi zawodnikami swoich kadr narodowych. Delev strzelił dwa gole w pojedynku z Holandią. Łącznie rozegrał 13 gier w barwach narodowych. Gyurcso pokonał w ostatnim czasie bramkarzy Łotwy i Andory, a swój kraj reprezentował 15-krotnie.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4972

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...