Aktualności

  • Biczachczjan i Wędrychowski już w treningu

Marcel Wędrychowski nie znalazł się w kadrze na ostatni mecz sparingowy w Belek z Karabachem. Kontuzji w tym spotkaniu nabawił się Wahan Biczachczjan. Obaj w poniedziałek trenowali już z zespołem.


Marcel Wędrychowski zmagał się z problemami zmęczeniowymi w trakcie obozu. Uraz Biczachczjana na pierwszy rzut oka z internetowej transmisji wyglądał groźnie. Wszystko wskazuje jednak na to, że obaj piłkarze są zdrowi i nie ma żadnych przeciwskazań, aby nie byli do dyspozycji trenera na pierwszy wiosenny mecz z Widzewem.

W poniedziałek z zespołem nie trenowali wciąż Michał Kucharczyk i Linus Wahlqvist. Pierwszy wciąż wraca do zdrowia po zabiegu jaki przeszedł w trakcie przerwy w rozgrywkach, a drugi doznał urazu mięśniowego w grze kontrolnej z FCSB.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3322

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...