Aktualności

  • Boniek: Szczecin może być jednym z najważniejszych ośrodków polskiej piłki

- Uważam, że Pogoń wkrótce stanie się drużyną, która na stałe znajdować się będzie w ścisłej czołówce polskiej piłki - powiedział Interii Zbigniew Boniek. Były prezes PZPN-u, obecny wiceprezydent UEFA przyjeżdża do Polski specjalnie, by uświetnić otwarcie obiektu "Portowców".


W sobotę będzie pan gościem honorowym otwarcia stadionu Pogoni, która podejmuje Lechię. Jak pan ocenia szczeciński klub?

- Uważam, że Szczecin może być jednym z najważniejszych ośrodków polskiej piłki.

Mocne słowa. Dlaczego pan tak uważa?

- Bo to duże województwo, spory potencjał 1,7 mln mieszkańców, a Pogoń nie ma w nim wielkiej konkurencji. W Zachodniopomorskiem wszyscy są skoncentrowani na kibicowaniu "Portowcom". Pogoń może zapełniać stadion i być dumą północno-zachodniej Polski.

Do tego Pogoń rozwiązała rzecz, która jeszcze kilka lat temu wydawała się niemożliwą do realizacji, czyli wybudowała nowy stadion.

Robi wrażenie, mieści ponad 21 tys. widzów. Oprócz stadionu jest też centrum szkolenia dzieci i młodzieży.

- Zgadza się. 

CAŁĄ ROZMOWĘ MOŻNA PRZECZYTAĆ TUTAJ!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Interia.pl
Wyświetleń: 4880

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...