Aktualności

  • Buksa i Bartkowski nie zagrają z Lechem

Przed nami mecz Pucharu Polski ze Stalą Mielec, ale trener Runjaic już teraz musi zastanawiać się, jak zestawić zespół na mecz z Lechem Poznań.


Trenerowi Pogoni na to spotkanie ubyło dwóch ważnych zawodników. To Adam Buksa i Jakub Bartkowski. Obaj byli podstawowymi wyborami szkoleniowca w ostatnim czasie.

Buksa obejrzał czwartą żółtą kartkę jeszcze w pierwszej części gry. Bartkowski przed meczem miał dwie żółte kartki, a dwie kolejne obejrzał w trakcie spotkania. Nie dość, że oznaczają one pauzę w meczu z Lechem, to osłabił zespół na kilkanaście minut przed końcem meczu.

Zastępstwo dla Bartkowskiego wydaje się oczywiste, a jest nim David Stec. W przypadku zmiennika dla Buksy trener będzie miał większy problem. W ostatnim tygodniu urazu nabawił się Soufian Benyamina, a Michalis Manias nie błyszczał, gdy dostawał szansę.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4889

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.