Aktualności

Przed zespołem Dumy Pomorza trzy spotkania w fazie finałowej. Co ważne, ceny wejściówek na mecze Pogoni nie uległy zmianie.


Rok temu po awansie zespołu Czesława Michniewicza ceny wejściówek na część sektorów powędrowała w górę. To spotkało się z niezadowoleniem kibiców. Tym razem klub tego błędu już niepopełnił.

Wejściówki są w takich samych cenach jak na wcześniejsze wiosenne mecze Portowców. Bilety są już dostępne na wszystkie trzy mecze fazy finałowe w serwisie KUPBILETY.POGONSZCZECIN.PL. Informację o aktualnej liczbie zakupionych wejściówek na dane spotkanie sprawdzić możecie jak zwykle w serwisie BILETYNAPOGON.PL.

Przypominamy, że w fazie finałowej zespół Dumy Pomorza rozegra na własnym stadionie spotkania z Legią Warszawa, Bruk-Bet Termalicą i Koroną Kielce.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4230

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...