Aktualności

Valentin Cojocaru został wypożyczony z Belgii do Pogoni Szczecin dwa tygodnie temu. W sobotę zawodnik zanotował debiut w barwach Pogoni Szczecin.


Golkiper zanotował pozytywny występ i był raczej pewnym punktem zespołu w tym meczu. Popełnił kilka błędów, jak ten gdy wyszedł do dośrodkowywanej piłki i minął się z nią, a kilka sekund później w polu karnym faulował Biczachczjan. Gdyby interwencja bramkarza była dobra w tym momencie, do sytuacji by nie doszło. To jednak jedyny większy błąd golkipera z Rumunii. W dalszej części spotkania był pewnym punktem zespołu, pomimo obrony kilku strzałów "na raty".

Po stronie plusów zapisać trzeba odważną grę i odpowiednie czytanie zachowań rywali. Cojocaru kilka razy przerwywał akcję rywali odważnymi wyjściami z własnego pola bramkowego i nie bał się gry nogami.

Gdy Cojocaru złapie regularność w grze, wydaje się, że będzie wzmocnieniem Pogoni na pozycji bramkarza.

LICZBY COJOCARU Z MECZU Z KORONĄ

minuty rozegrane: 90
strzały celne/obronione: 5/4 (80%)
interwencje poza polem karnym/udane: 2/2 (100%)
strzały z pola karnego/obronione: 3/2 (66%)
kontakty z piłką: 27
podania/dokładne: 16/10 (63%)

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3573

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...