Aktualności

  • Czołówka zagrała dla Pogoni, wracamy do gry o podium

Pogoń Szczecin swój mecz rozegrała w piątek i pewnie ograła Ruch Chorzów. Mecze innych zespołów z czołówki rozgrywane były w sobotę i w niedzielę. Ich wyniki były korzystne dla Portowców.


Najpierw w sobotę punkty w Krakowie stracił Lech, który przegrał z Puszczą 1:2. Mecz bezpośrednich rywali w walce o podium czyli Legii i Rakowa? Dla Pogoni najlepszy byłby remis i taki remis został odnotowany.

W niedzielę rozpoczęliśmy od zaskakującej domowej porażki liderującej Jagiellonii na własnym stadionie z Cracovią 1:3. W ostatnim niedzielnym meczu inny kandydat do gry w pucharach - Śląsk Wrocław - przegrał w Zabrzu z Górnikiem 0:2. Wynik ten powoduje, że Górnik dołącza do drużyn, które mogą być "zamieszane" w grze o puchary.

Liderem wciąż jest Jagiellonia, która ma na swoim koncie 52 punkty. O dwa mniej ma Śląsk. Trzeci w tabeli jest Lech, który ma na swoim koncie 48 punkt, a czwarta jest Pogoń, która zgromadziła do tej pory 47 punktów. Za naszymi plecami Raków i Legia z punktem mniej, a na siódmym miejscu Górnik, który zebrał 45 punktów.

LIGOWA CZOŁÓWKA TABELI

1. Jagiellonia 52
2. Śląsk 50
3. Lech 48
4. Pogoń 47
5. Raków 46
6. Legia 46
7. Górnik 45

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5496

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...