Aktualności

  • Danielak i Janukiewicz trenują z rezerwami

Od 4 lipca do zajęć treningowych wróciła drużyna rezerw. Wraz z młodymi piłkarzami treningi rozpoczęli Karol Danielak i Radosław Janukiewicz.


Obaj piłkarze wrócili do Szczecina po wypożyczeniach. Danielak przebywał na wypożyczeniu do Zawiszy Bydgoszcz, a Radosław Janukiewicz do Górnika Zabrze.

Już wcześniej decyzją klubu Radosław Janukiewicz pozostał na liście transferowej. Jeśli chodzi o Danielaka, klub informował, że zawodnik w Szczecinie będzie dochodził do pełnej sprawności po kontuzji. Nie są znane jego dalsze losy.

Drużyna rezerw przez tydzień będzie trenować na własnych obiektach. 15 lipca zespół wyjedzie na zgrupowanie. Podopieczni trenera Sikory w planach mają rozegranie czterech gier kontrolnych.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6783

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...