Aktualności

Kibice Pogoni Szczecin mają czym się pochwalić jeśli chodzi o liczby wyjazdowe. Wszędzie tam, gdzie mogli pojechać, pokazali się z dobrej strony.


Sezon wyjazdowy rozpoczęliśmy 20 lipca poprzedniego roku w Legnicy. Stawiło się tam 557 fanów Dumy Pomorza. Następnie do Sosnowca udało się 240 kibiców.

Najlepszy pod względem liczby był mecz rozgrywany w lutym w Gdańsku. Pojawiło się tam 1800 kibiców Pogoni Szczecin, którzy na mecz z ówczesnym liderem udali się pociągiem specjalnym, autokarami i własnymi samochodami.

Z kolei najmniejsza liczba wyjazdowa to 35. Odnotowano ją w Białymstoku. Warto jednak pamiętać, że mecz ten rozgrywany był w poniedziałek.

Legnica - 557
Sosnowiec - 240
Wrocław - 132
Zabrze - 110
Lubin - 370
Białystok - 65
Gdynia - 260
Gdańsk - 1800
Kraków - 120
Płock - 104
Poznań - 503
Warszawa - 453
Lubin - 170
Białystok - 35
Warszawa - 70

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6001

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.