Aktualności

  • Dodatkowe atrakcje na meczu z Kotwicą

W najbliższą sobotę, 13 lipca, o godzinie 16:00, Duma Pomorza rozegra mecz kontrolny z Kotwicą Kołobrzeg. Starcie z zaprzyjaźnionym rywalem zapowiada się ekscytująco. Już prawie 8 tysięcy kibiców odebrało bezpłatne bilety na wydarzenie, więc wszystko wskazuje na to, iż przed nami piłkarskie święto przy Twardowskiego! Z tej okazji mamy dla Was kilka niespodzianek - informuje klub.


Już od godziny 14:00 zapraszamy w okolicę wejścia do sektora rodzinnego (A1 i A2), gdzie czekać na Was będzie ministrefa dla dzieci. Otwarcie tejże strefy jest uzależnione od pogody, ale... oczywiście nie zakładamy problemów. Zakładamy tylko dobrą zabawę!

Tego dnia planujemy wręczyć nagrody dla najlepszego zawodnika sezonu 2023/24, najlepszego piłkarza wiosny ubiegłej rundy, ale także specjalne wyróżnienie dla kibiców za najlepszego zawodnika maja. Przedsięwzięcie jest tradycyjnie organizowane z naszym Partnerem - marką Lexus Szczecin. W sobotę nagrodzimy także podium zamkniętej biznesowej ligi Pogoni Szczecin w Lotto Fantasy Ekstraklasa. 

W przerwie spotkania odbędą się również konkursy dla kibiców Dumy Pomorza. Już teraz wiemy, że w tej materii można spodziewać się sporo emocji. A my już nie możemy się tego doczekać!

Otwarte będą również stadionowe sklepy, w których będzie można kupić nowe koszulki meczowe, a na głodnych i spragnionych czekać będą punkty gastronomiczne. Do zapoznania się z pełną ofertą zaprosi z kolei Fanshop zlokalizowany w trybunie D (od strony ul. Twardowskiego). 

Szykujemy jeszcze kilka niespodzianek, które muszą na razie pozostać tajemnicą, więc tym bardziej zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Rozpocznijmy ten sezon od świetnej zabawy!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1677

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...