Aktualności

  • Dvali odchodzi z Pogoni. Zagra w Ferencvarosie!

Lasha Dvali na zasadzie transferu definitywnego opuści Pogoń Szczecin i przeniesie się na Węgry. Z naszych informacji wynika, że Duma Pomorza zaakceptowała ofertę Ferencvarosu.


Lasha Dvali nie znajdzie się już w kadrze na obóz w Turcji. Piłkarz przeniesie się do nowego klubu za kwotę około 500 tysięcy euro.

Piłkarzowi został rok do końca kontraktu i to była w zasadzie ostatnia możliwość aby zarobić na jego transferze. Piłkarz był zdecydowany na zmianę barw klubowych. Z naszych informacji wynika, że sobotnia gra kontrolna była jego ostatnią jednostką treningową w barwach Dumy Pomorza.

Dvali do Pogoni Szczecin trafił na początku sezonu 2017/2018. W barwach Dumy Pomorza rozegrał 49 oficjalnych spotkań w których zdobył trzy gole i zanotował trzy asysty.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9705

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...