Aktualności

  • Dziś startuje sprzedaż trójpaków na mecze Pogoni

W środę, 21 września, o godzinie 12:00 ruszy przedsprzedaż "trójpaków" na mecz jedenastej kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin, a Lechią Gdańsk (1.10, g. 20:30), a także spotkania z Piastem Gliwice (15.10, g. 20:00) i Górnikiem Zabrze (pierwszy weekend listopada). 


Dystrybucja "trójpaków" będzie trwała do piątku 23 września, do godziny 08:00. W pierwszej kolejności trójpaki będą mogli nabyć kibice, którzy wzięli udział w akcji "W Pogoni za stadionem", wykupując opcję z prawem pierwszeństwa do zakupu karnetu na wybrane miejsce, a także byli karnetowicze, a więc dotychczasowa uprzywilejowana grupa.

W piątek, 23 września, od godziny 12:00, rozpocznie się sprzedaż "trójpaków" dla wszystkich kibiców Pogoni Szczecin. Potrwa do niedzieli, 25 września, do godziny 08:00.

W poniedziałek, 26 września, od godziny 12:00, będzie miała miejsce sprzedaż pojedynczych wejściówek na mecz z Lechią Gdańsk.

"Trójpak", najważniejsze informacje

- "Trójpak" obejmuje mecze z Lechią Gdańsk, Piastem Gliwice i Górnikiem Zabrze,
- Jego cena równa się łącznej cenie trzech wejściówek na mecze z Lechią, Piastem i Górnikiem (dwa bilety w standardowej cenie oraz jeden w kategorii premium),
- Kupując "Trójpak", kibic zyskuje gwarancję oglądania trzech spotkań z tego samego krzesełka,
- "Trójpak" będzie uprawniał do nabycia w pierwszej możliwej kolejności karnetu na rundę "wiosna 2023" trwającego sezonu,
- W jednej transakcji kibic będzie mógł zakupić maksymalnie pięć "Trójpaków" (Dla dowolnie wybranych przez siebie osób, również w I etapie dla tych, które nie są karnetowiczami),
- regulamin "Trójpaka" znajduje się tutaj - >> kliknij<<.

Jednocześnie informujemy, że karnety zostaną wprowadzone przed rundą rewanżową sezonu 2022/23. Do zakupu karnetów w przedsprzedaży zostaną uprawnieni ci kibice, którzy zakupili "trójpaki"na mecze z Lechią, Piastem i Górnikiem. Kupno "trójpaków" jest rówoznaczne z możliwością utrzymania tego samego miejsca na stadionie również przy zakupie karnetu. Z tym też momentem wszystkie przywileje dawnych karnetowiczów przestaną obowiązywać.

Przed meczem z Lechią Gdańsk wyjątkowo nie będziemy prowadzić sprzedaży miejsc parkingowych - ze względu na planowane atrakcje okołomeczowe.

Na początku przyszłego tygodnia skontaktujemy się z osobami, które w ramach akcji "W Pogoni za stadionem" zakupiły bilet na mecz otwarcia całego stadionu.

Harmonogram sprzedaży na mecz z Lechią Gdańsk (01.10, g. 20:30).

I ETAP sprzedaży: trójpaki (kibice, którzy wzięli udział w akcji "W Pogoni za stadionem", wykupując opcję z prawem pierwszeństwa do zakupu karnetu na wybrane miejsce, a także byli karnetowicze)

21 września (środa), od g. 12.00 do 23 września (piątek) do g. 08:00

II ETAP sprzedaży: trójpaki (dla wszystkich kibiców)

23 września (piątek), od g. 12:00 do niedzieli, 25 września, do godziny 08:00 lub wyczerpania pakietów

III ETAP sprzedaży: bilety (sprzedaż wejściówek na mecz z Lechią Gdańsk dla wszystkich zainteresowanych)

 26 września (poniedziałek), od g. 12:00

opcjonalnie IV ETAP (dla wszystkich) - wolne miejsca, pozostałe z trybuny B (tylko w przypadku, gdy pozostaną wolne miejsca)

30 września (piątek), od g. 20:30

Etap IV obejmuje sprzedaż biletów na wolne miejsca na sektorach B3, B4 i B5. Dystrybucją wejściówek na te sektory w pierwszej kolejności zajmuje się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy". Na 24 godziny przed meczem niewykorzystane bilety z tej puli trafią do sprzedaży klubowej.

W dniu meczu, jeśli pozostaną dostępne bilety, klub będzie prowadził dystrybucję również w kasach - na 5 godzin przed rozpoczęciem meczu. Zakupione bilety w ramach trójpaka można tylko przekazywać. Zwrot tych biletów nie powoduje zwrot poniesionych kosztów - nie można tez zwracac karnetów. Bilet można przekazać innemu kibicowi, używając w systemie opcji "przekaż". Przekazanie biletu odbywa się do 2 godzin przed rozpoczęciem meczu. Bilet zakupiony online, zwraca się i przekazuje również online. Bilet zakupiony stacjonarnie, w kasie, zwraca się i przekazuje również stacjonarnie.

W każdym etapie dystrybucja będzie prowadzona zarówno w internecie, jak i w kasach. Preferowaną formą sprzedaży jest zakup on-line. Do zakupu przez internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl. Więcej o tym jak je założyć – TUTAJ.

Podkreślamy, że klub nie prowadzi sprzedaży na sektory B3, B4 i B5. Dystrybucją wejściówek na te miejsca zajmuje się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy". Jednakże od tej zasady obowiązuje jeden wyjątek - na 24 godziny przed meczem niewykorzystane bilety z tej puli trafią do sprzedaży klubowej.

Kasy biletowe na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera:

- otwarte codziennie w dni robocze, w g. 12-18
- w dniu meczu kasy biletowe również będą otwarte - sprzedaż rozpocznie się 5 godzin przed rozpoczęciem meczu

W dniu meczu, jeśli pozostaną dostępne bilety, klub będzie prowadził dystrybucję również w kasach - na 5 godzin przed rozpoczęciem meczu. Zakupione bilety można zwracać do 24 godzin przed meczem. Bilet można przekazać innemu kibicowi, używając w systemie opcji "przekaż". Przekazanie biletu odbywa się do 2 godzin przed rozpoczęciem meczu. Bilet zakupiony online, zwraca się i przekazuje również online. Bilet zakupiony stacjonarnie, w kasie, zwraca się i przekazuje również stacjonarnie.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4365

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...