Aktualności

  • EA SPORTS FC FC™ 24 ujawnia oceny najlepszych zawodników Ekstraklasy

Zestawienie zawodników PKO Bank Polski Ekstraklasy obejmuje 10 najlepiej ocenianych napastników, pomocników, obrońców i bramkarzy. Ivi Lopez (Raków Częstochowa) został najwyżej notowanym napastnikiem, a ocena na poziomie 75 jako jedynemu piłkarzowi z polskiej ligi gwarantuje mu złotą kartę w trybie Ultimate. Kapitan Legii Warszawa, Josué, znalazł się tuż za jego plecami w klasyfikacji generalnej, a 74 punkty umiejętności sprawiają, że będzie on najlepszym zawodnikiem środka pola. 


Wśród Portowców najlepszy jest Kamil Grosicki z 73 punktami, czyli ledwie dwa punkty mniej od lidera z Częstochowy. Tuż za nim są Benedikt Zech, Joao Gamboa i Leonardo Koutris, którzy zostali ocenieni na poziomie 70 punktów.

Najsolidniejszą defensywą dysponuje Lech Poznań z pięcioma obrońcami wśród czołowej dziesiątki na tej pozycji. Antonio Milić (Lech Poznań) oraz Stratos Svarnas (Raków Częstochowa) zostali ex aequo najlepszymi defensorami. 

Sokratis Dioudis (Zagłębie Lubin) oraz Vladan Kovačević (Raków Częstochowa) zostali uznani przez ekspertów za najpewniejszych bramkarzy. 

Poniżej znajduje się lista TOP 10. najlepszych zawodników PKO Bank Polski Ekstraklasy:

1. Ivi Lopez - Raków Częstochowa – 75
2. Josué - Legia Warszawa – 74
3. Ali Gholizadeh - Lech Poznań – 73
4. Kamil Grosicki - Pogoń Szczecin – 73
5. Mikael Ishak - Lech Poznań – 73
6. Jesper Karlström - Lech Poznań – 73
7. Damian Dąbrowski - Zagłębie Lubin – 72
8. Sokratis Dioudis - Zagłębie Lubin – 72
9. Dino Hotić - Lech Poznań - 72
10. Vladan Kovačević - Raków Częstochowa – 72

Poniżej listy najlepszych zawodników na poszczególnych pozycjach. Portowcy mają swoich reprezentantów na każdej wymienionej pozycji.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 3267

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...