Aktualności

Adam Frączczak w trzech ostatnich meczach strzelił cztery gole. Z czołówki klasyfikacji strzelców żaden inny zawodnik nie może się obecnie pochwalić taką serią.


Liderem klasyfikacji nadal jest Marcin Robak z Lecha Poznań. Ma on na swoim koncie 15 trafień. Za jego plecami jest Konstantin Vassiljev z Jagiellonii, który trafił do siatki rywali dwa razy mniej.

Adam Frączczak wskoczył już na podium klasyfikacji. Z 12. golami na koncie zajmuje trzecie miejsce wraz z Fedorem Cernychem i Nemanją Nikoliciem.

Sprawdziliśmy jak wygląda ocena szans na koronę Króla Strzelców w zakładach bukmacherskich, u naszego sponsora - STS.pl.

Tam faworytem jest oczywiście Marcin Robak (1,40). Znacznie więcej można zarobić stawiając na innych piłkarzy. Vassiljev (8,00), Adam Frączczak (12,00), M. Paixao (12,00), Cernych (12,00), Radović (15,00), Niezgoda (20,00) czy Kownacki (25,00).

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4555

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...