Bartosz Frankowski, sędzia z Torunia, będzie arbitrem poniedziałkowego meczu pomiędzy Pogonią Szczecin i Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Frankowski w poprzednim sezonie prowadził cztery mecze z udziałem Pogoni Szczecin. Były to wygrane 3:2 z Jagiellonią w Białymstoku i 3:1 z Legią w Szczecinie, przegrany 1:2 na własnym boisku mecz z Wisłą Płock i remis 0:0 z ŁKS-em w Łodzi.
Frankowski jest sędzią międzynarodowym. Na swoim koncie ma już mecz HNK Rijeka - Real Sociedad (0:1), a wczoraj prowadził mecz AC Milan - LOSC Lille (0:3). Ponadto był sędzią głównym jednego meczu o Puchar Polski i prowadził cztery mecze PKO Ekstraklasy. W siedmiu tych pojedynkach pokazał łącznie 28 żółtych kartek, 1 czerwoną i podyktował 5 rzutów karnych.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.