Aktualności

Trener Constantin Galca odpowiadał w czwartek w Radomiu na pytania dziennikarzy dotyczące meczu z Pogonią Szczecin. Co do powiedzenia miał trener najbliższych rywali Portowców?


- Mecz z Pogonią będzie bardzo trudny, bo oni grają o coś ważnego, czym jest trzecie miejsce. Chcą być w najlepszej trójce. To będzie inny mecz niż z Wartą, bo to zupełnie inny przeciwnik. Będziemy mieli w różnych aspektach defensywnych i ofensywnych dużo problemów w tym meczu - powiedział szkoleniowiec Radomiaka.

Dla klubu z Radomia mecz z Pogonią nie ma wielkiej wagi. Radomiak jest pewny utrzymania i nie grozi mu też gra w pucharach.

- Problemem jest też bliskość wakacji i jako były gracz wiem, że to się może pojawić. Mam nadzieję, że postaramy się jednak skoncentrować na tym meczu - powiedział Galca.

Tydzień temu Radomiak ograł w meczu ligowym Widzew Łódź.

- W meczu z Widzewem zależało nam na punktach, ale chodziło też o pewność siebie. Zagraliśmy w tym meczu w takim stylu, w jakim chcemy grać. Będzie ciężko, ale tak właśnie chcemy grać - dodał trener Radomiaka.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2552

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...