Aktualności

  • Goal.pl: Pogoń pewna, że przedłuży umowę z Grosickim

Kamil Grosicki jest kapitanem i jednym z najlepszych piłkarzy Pogoni Szczecin. Po sezonie kończy mu się jednak kontrakt. Co dalej? Alex Haditaghi, właściciel Pogoni, przekazał goal.pl plany klubu względem tego gracza!


37-letni obecnie Grosicki wrócił do Pogoni latem 2021 roku, z West Bromwich Albion. Dwa lata później przedłużył umowę do lata 2026 roku. To znacza, że upływa ona po trwających właśnie rozgrywkach.

Ogólnie w Ekstraklasie Grosicki rozegrał 232 mecze, w których strzelił 64 gole i zaliczył 62 asysty.

A co dalej? Z naszych informacji wynika, że Pogoń będzie dążyć do przedłużenia umowy, co zresztą wydaje się naturalne i logiczne. Potwierdził nam to Alex Haditaghi.

– Na 100 procent przedłużymy umowę Kamila. Chciałbym, abyśmy się spotkali w okolicach świąt Bożego Narodzenia, aby to sfinalizować. Grosicki jest naszym kapitanem i pozostanie nim do ostatniego dnia, w którym będzie mógł grać. A kiedy już skończy karierę, widzę go w kadrze zarządzającej klubem – przekazał Goal.pl Alex Haditaghi.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5278

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.