Aktualności

  • Gol ze Śląskiem na konto Ulvestada

Pogoń Szczecin wygrała we Wrocławiu ze Śląskiem 1:0 w niedzielę, a w poniedziałek poznaliśmy oficjalnego strzelca zwycięskiej bramki. Dlaczego?


W 72. minucie spotkania we Wrocławiu Kamil Grosicki przejął piłkę z lewej strony boiska, wpadł z nią w pole karne i dograł do Fredrika Ulvestada. Norweski pomocnik uderzył piłkę w kierunku bramki, ale ta odbiła się jeszcze od Patryka Janasika nim wpadła do siatki.

Pierwotnie wszystkie media przypisywały to trafienie jako samobójcze obrońcy Śląska. W pomeczowym protokole zapisano jednak trafienie na konto Fredrika Ulvestada i to jemu oficjalnie należy doliczyć to trafienie. Asysta więc przypada w udziale Kamilowi Grosickiemu.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2940

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...