Aktualności

  • Grosicki i Cojocaru piłkarzami sezonu według czytelników PogonSportNet.pl!

To pierwsza taka sytuacja od momentu, gdy zaczęliśmy zbierać noty dla piłkarzy Pogoni za poszczególne mecze. Na pierwszym miejscu mamy dwóch zawodników i to do nich wędruje tytuł dla najlepszego Portowca sezonu! Najwięcej punktów przez całe rozgrywki zebrali Kamil Grosicki i Valentin Cojocaru!


Obaj zawodnicy zgromadzili po 151 punktów. Podium uzupełnia Efthymios Koulouris, który zgromadził na swoim koncie 131 oczek. Grosicki długo był samodzielnym liderem klasyfikacji. W majowych meczach nie dopisał jednak do swojego dorobku żadnego punktu, a Cojocaru regularnie był przez Was wysoko oceniany. To sprawiło, że dogonił kapitana zespołu.

W trakcie całego sezonu punkty na swoim koncie zgromadziło łącznie 27 zawodników.

zawodnik punkty
Grosicki 151
Cojocaru 151
Koulouris 131
Koutris 102
Biczachczjan 100
Ulvestad 80
Wahlqvist 77
Kurzawa 71
Gorgon 68
Malec 65
Zech 54
Borges 43
Przyborek 41
Wędrychowski 34
Gamboa 32
Loncar 29
Zahović 21
Klebaniuk 16
Fornalczyk 9
Lisowski 8
Paryzek 5
Stipica 4
Smoliński 4
Łęgowski 3
Stolarski 3
Korczakowski 3
Rostami 1
Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2144

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.