Wszystko wskazuje na to, że turniej Mistrzostw Europy to ostatnia duża impreza i szansa na grę w reprezentacji Polski dla Kamila Grosickiego. Jak informuje Przegląd Sportowy, kapitan Dumy Pomorza kończy z występami w kadrze narodowej.
- Podczas poniedziałkowego treningu Kamil Grosicki pożegnał się z kolegami z reprezentacji Polski. Euro 2024 to jego ostatnie momenty w drużynie narodowej. Przeciwko Francji będzie miał okazję zagrać z orzełkiem na piersi po raz 95. i ostatni - czytamy w relacji Dariusza Dobka na stronach Przeglądu Sportowego.
Piłkarz w ostatnich miesiącach wspominał już kilka razy o tym, że najbliższe mecze mogą być jego ostatnimi w reprezentacji.
Wygląda na to, że Kamil Grosicki pożegnał się z kolegami z reprezentacji! 🤯
— TVP SPORT (@sport_tvppl) June 24, 2024
Koniec kariery w kadrze? 👀 pic.twitter.com/FWoIEb81np
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.