Aktualności

  • Gustafsson wciąż wymieniany w gronie faworytów na selekcjonera Szwecji

Po niedzielnym meczu Szwecji z Estonią dotychczasowy selekcjoner Janne Andersson pożegnał się z kibicami. Jego praca w roli selekcjonera została zakończona. Wciąż nie wiadomo kto go zastąpi, ale wśród faworytów cały czas wskazywany jest Jens Gustafsson.


Janne Andersson reprezentację Szwecji prowadził od 2016 roku. Ostatnie lata nie były jednak dla Szwedów udane. Zespół nie pojechał na Mistrzostwa Świata do Kataru, ani nie zagra w najbliższych Mistrzostwach Europy. W tamtejszym związku podjęto więc decyzję, że po ponad siedmiu latach przyszedł czas na zmianę selekcjonera.

Kto zostanie nowym? Tego wciąż nie wiadomo. Jak informuje aftonbladet.se Jens Gustafsson z Pogoni Szczecin wciąż znajduje się w czubie faworytów bukmacherów do objęcia tej posady. Jego nazwisko wymieniane jest obok Jimmiego Thelina, który obecnie prowadzi Elfsborg, oraz obecnego duetu trenerskiego Djugardens IF Kima Bergstranda i Thomasa Lagerlofa.

Nazwisko Gustafssona na giełdzie trenerskiej przypisywane jest do roli selekcjonera Szwecji od kilku miesięcy. Do tej pory trener Pogoni Szczecin na pytania o taką możliwość reagował uśmiechem i odpowiedzią, że kocha pracę w Pogoni i nie myśli o żadnej innej.

Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5138

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...