Aktualności

  • Gyurcso: Cieszę się, bo padło wiele pięknych goli

Wygrana Adama Gyurcso w plebiscycie na najładniejszą bramkę Lotto Ekstraklasy odbiła się szerokim echem nie tylko w lokalnych mediach ale i na Węgrzech.


O golu i miażdżącej przewadze w głosowaniu pisały wczoraj i dziś największe serwisy sportowe w ojczyźnie skrzydłowego Pogoni.

- Jestem bardzo zadowolony, że mój gol został uznany za najładniejszego, choćby dlatego, że wiele wspaniałych bramek padło w polskiej lidze w ostatnim roku. Do tego zagłosowało na mnie tak wielu kibiców - powiedział Węgierskim mediom Adam Gyurcso. - Bardzo dziękuję wszystkim którzy głosowali na mnie czy to z Polski czy z Węgier czy gdziekolwiek indziej. Nie trzeba dodawać, że ten mecz z Wisłą Kraków był jednym z najbardziej pamiętnych meczów w moim życiu. Jak długo żyję, ja z pewnością nie zapomnę tej nocy. Nagroda jest dużym wtróżnieniem i daje mi dodatkową motywację na ten rok.

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5420

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.