Zawodnik Pogoni Szczecin, Adam Gyurcso zaliczył swój trzynasty mecz w kadrze narodowej Węgier. Piłkarz znalazł się w wyjściowej jedenastce swojej drużyny na piątkowy mecz z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Zawodnik Dumy Pomorza na boisku spędził 65 minut i został zmieniony przez napastnika Legii Warszawa, Nemanję Nikolicia. W trakcie gry Gyurcso był jednym z najaktywniejszych piłkarzy. Kilka minut przed przerwą znalazł się nawet w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak nie udało mu się zdobyć gola.

Gyurcso przebywa na zgrupowaniu reprezentacji, która przygotowuje się do Euro 2016 we Francji. Zawodnik Pogoni Szczecin musi wywrzeć jak najlepsze wrażenie na trenerze kadry narodowej aby znaleźć się w gronie wybrańców na turniej finałowy.

Węgry - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:0 (0:0)

Węgry: Király (46. Gulacsi) – Fiola, Lang, Juhász, Kadar – Nagy (71. Böde), Pintér, Kleinheisler (46. Gera) – Gyurcsó (65. Nikolics), Szalai (80. Sallai), Dzsudzsák (90. Vida)

Wybrzeże Kości Słoniowej: Gbouhouo – Bagayoko, Bailly, Kone, Kanon (77. Bamba) – Seri, Diomandé (46. Kessie), Kalou (66. Konaté) – Gradel (66. Toure), Kodjia (86. Sio), Angban (90. N'Guessan)