Aktualności

Mecz ze Stalą Mielec już w najbliższą sobotę. Jak wygląda dotychczasowa historia 44. meczów rozegranych pomiędzy tymi zespołami?


W dotychczas rozegranych meczach bilans spotkań jest bardzo wyrównany. Obie drużyny wygrywały piętnastokrotnie. Remis odnotowywaliśmy czternastokrotnie. Portowcy zdobyli w tych meczach 54 goli, a Stal 55.

Trzy lata temu drużyny rywalizowały ze sobą dwukrotnie. W grudniu w Szczecinie lepsza była Pogoń, która wygrała 2:0 po trafieniach Zahovicia i Drygasa. W rewanżu w Mielcu lepsza była Stal, która pokonała Portowców 1:0.

Dwa lata temu drużyny rywalizowały dwukrotnie. W Szczecinie lepsza była Pogoń, która wygrała 4:1 po dwóch golach Drygasa, jednym Kostasa i samobójczym Getingera. Dla rywali trafienie zaliczył Grzegorz Tomasiewicz. Pogoń lepsza była też w rewanżu. W doliczonym czasie gry na strzał zdecydował się Wahan Biczachczjan. Futbolówka odbiła się od słupka, a następnie od interweniującego Rafała Strączka i wpadła do siatki.

Pierwszy mecz obu zespołów w poprzednim sezonie rozegrany został w Mielcu. Portowcy musieli uznać wyższość rywali, którzy wygrali 4:2. W rewanżu lepsza była Pogoń, która ograła Stal 4:2 po golach Grosickiego, Kowalczyka, Almqvista i samobójczym Matrasa. Dla rywali dwa gole strzelił Rauno Sappinen.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1165

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...