Aktualności

  • IFK Göteborg szuka trenera. Spogląda na Gustafssona?

IFK Göteborg trzy tygodnie przed startem rozgrywek ligi w Szwecji zdecydowało się zwolnić swojego dotychczasowego trenera - Mikaela Stahre. W tamtejszych mediach wśród kandydatów wymienia się Jensa Gustafssona z Pogoni Szczecin.


Dla IFK Göteborg poprzedni sezon nie był udany. Drużyna zajęła ósme miejsce w lidze. Włodarze na kilkanaście dni przed startem rozgrywek zdecydowali się na zmianę szkoleniowca. Kto zastąpi Stahre jeszcze nie wiadomo.

Jednym z nazwisk padających w tamtejszych mediach jest nazwisko obecnego szkoleniowca Pogoni Szczecin - Jensa Gustafssona. Goteborgs-Posten widzi w nim kandydata wśród kilku innych nazwisk, między innymi Bartosza Grzelaka. To szkolenowiec o polskich korzeniach, który swego czasu był przymierzany do pracy w Pogoni, ale prowadził wówczas AIK Solna.

Informację póki co należy traktować jako plotkę. Gustafsson ma z Pogonią ważną umowę, która trwać będzie jeszcze przez kilka lat.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 8524

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.