Aktualności

  • III liga: Bilety na mecze z Polonią

Przed nami dwa piłkarskie święta z udziałem zawodników drugiego zespołu Pogoni. W piątek granatowo-bordowi zmierzą się w ligowym starciu z Polonią Środa Wielkopolska, a blisko tydzień później - w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski - podejmą Polonię Bytom. Bilety na oba te spotkania trafiły do sprzedaży!


Granatowo-bordowi sezon rozpoczęli dość niemrawo - od trzech ligowych porażek z Cartusią Kartuzy, Sokołem Kleczew i KP Starogard Gdański. Pierwsze niepowodzenia szybko odeszły jednak w niepamięć. Pod koniec sierpnia Portowcy zaczęli bowiem punktować i ruszyli w górę tabeli. Aktualnie podopieczni trenera Crettiego mogą pochwalić się dorobkiem jedenastu punktów i serią pięciu meczów bez porażki.

Doskonałą passę zawodnicy Dumy Pomorza będą chcieli podtrzymać w piątkowym starciu z Polonią. Gracze z Wielkopolski z pierwszych meczach nowego sezonu dalecy byli bowiem od formy z poprzednich lat. W ośmiu rozegranych dotychczas meczach podopieczni trenera Juszczyka odnieśli zaledwie dwa zwycięstwa, przez co z niepokojem muszą spoglądać w kierunku stefy spadkowej.

Ligowe spotkanie drugiego zespołu Pogoni z Polonią Środa Wielkopolska zostanie rozegrane w piątek (22.09) o godzinie 12:00 na boisku nr 3 Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy Twardowskiego.

W przyszły czwartek (28.09) obiekt przy Twardowskiego stanie się natomiast areną Pucharu Polski. Portowcy, jako triumfator rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, zmierzą się w meczu I rundy z drugoligową Polonią Bytom.

Klub z Górnego Śląska to ośmiokrotny medalista mistrzostw Polski i dwukrotny triumfator ligowych rozgrywek. Największe sukcesy święcił jednak w latach 50. i 60. XX wieku. Obecnie podopieczni trenera Adama Burka grają na drugoligowym poziomie i po siedmiu kolejkach zajmują piętnastą lokatę, zagrożoną spadkiem do III ligi.

Pucharowe spotkanie drugiego zespołu Pogoni z Polonią Bytom zostanie rozegrane w czwartek (28.09) o godzinie 17:00 na boisku nr 3 Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy Twardowskiego.

Dystrybucja biletów na oba spotkania prowadzona jest na tych samych zasadach, co w przypadku meczów I zespołu. Wejściówki można nabyć w systemie on-line (bilety.pogonszczecin.pl) oraz w kasach biletowych (od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 18:00).

Wejście na obiekt znajduje się od strony ul. Witkiewicza oraz Karłowicza. Boisko nr 3 usytuowane jest bezpośrednio przy budynku Akademiii. Nowoczesny obiekt posiada zadaszoną trybunę, która może pomieścić ponad 700 widzów. Każdy z nich będzie mógł obejrzeć trzecioligowe zmagania w komfortowych warunkach – bez względu na warunki atmosferyczne.Dla kibiców udostepniony zostanie również punkt gastronomiczny oraz znajdujące się pod trybuną sanitariaty.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 917

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...