• III liga: Porażka po thrillerze w Gdyni

Zawodnicy drugiego zespołu Pogoni Szczecin nie wykorzystali potknięcia Olimpii Grudziądz i szansy na objęcie pozycji lidera rozgrywek. Portowcy ulegli w Gdyni miejscowemu Bałtykowi.

Mecz lepiej rozpoczął się dla Pogoni. W 22. minucie spotkania Korczakowski wpakował piłkę do bramki po strzale głową. Futbolówka jeszcze odbiła się od poprzeczki i nie dała szans Bochińskiemu. Portowcy prowadzili grę, a Bałtyk próbował kotratakować. To przyniosło skutek dziesięć minut później. Gola strzelił Karol Fietz.

W drugiej części meczu Portowcy ruszyli do jeszcze mocniejszych ataków i w zasadzie nie wychodziła z połowy rywali. To przyniosło skutek w 55. minucie spotkania kiedy to drugie trafienie w tym meczu zanotował Korczakowski. Niewiele później miała miejsce sytuacja, która zapewne miała wpływ na dalszy przebieg spotkania. Michał Kwiecień obejrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Dosłownie chwilę po tej sytuacji gospodarze wyrównali za sprawą gola Oktawiana Skrzecza. Portowcy nie poddali się jednak i szukali szansy na zwycięstwo. Trzeci raz w tym meczu wyszli na prowadzenie w 72. minucie spotkania gdy Wojciech Lisowski strzelił gola po błędzie bramkarza rywali. Gdynianie czuli jednak, że wcale nie muszą tego meczu przegrać i szukali swoich szans. Ta nadeszła szybko, bo już po kilku minutach było 3:3, a swoje drugie trafienie zanotował Skrzecz. W końcowych minutach to Bałtyk był stroną dominującą i to przyniosło skutek. Jankowski strzelił gola w doliczonym czasie gry i zapewnił swojej drużynie pierwsze wiosenne zwycięstwo.