Aktualności

  • Jagiellonia dotrze do Szczecina samolotem

Jagiellonia Białystok jest zasłużonym liderem PKO BP Ekstraklasy. Gra zespołu Adriana Siemieńca może się podobać. Teraz jego drużyna wybiera się do Szczecina na starcie w Fortuna Pucharze Polski.


W sobotę Jagiellonia grała z ŁKS-em. Zrobiła świetne wrażenie przed rywalizacją z Pogonią, zaimponowała skutecznością i pokonała swoich przeciwników aż 6:0. I trzeba do tego dodać, że był to najniższy wymiar kary.

Jagiellonia nie zamierza zwalniać i chce robić kolejne kroki w kierunku... dubletu. Dziś jest liderem najwyższej klasy rozgrywkowej, buduje swoją przewagę i chce zagrać w finale Pucharu Polski. O tym marzy też Pogoń, co tylko dodaje nam emocji przed środową rywalizacją.

Jagiellonia do Szczecina dotrze we wtorek. Aby skrócić tradycyjną podróż autokarem, klub z Białegostoku dotrze do Warszawy, a dalszą drogę pokona samolotem.

- Teraz myślimy o meczu Fortuna Pucharu Polski, który jest przed nami, potrzebujemy regeneracji. Jutro odpoczywamy, więc przy okazji chcę wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Przed nami wymagający tydzień pod względem logistyki i jakości przeciwników, skali wyzwań. Po meczu w Szczecinie wracamy do Białegostoku, a dojazd stąd do Warszawy jest krótki. Do Szczecina polecimy, a z powrotem wracamy autokarem - mówił po ostatnim meczu trener Jagiellonii.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7694

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...