Przed nami przerwa na mecze reprezentacji Polski. Zanim to jednak nastąpi, piłkarze Pogoni rywalizować będą w Niecieczy z Sandecją Nowy Sącz. Jak Portowcy radzili sobie w ostatnich spotkaniach przed przerwą na kadrę w poprzednim sezonie? Sprawdźmy!

Pierwsza przerwa na mecze reprezentacji przypadła na przełomie sierpnia i września. Portowcy w ostatniej sierpniowej kolejce rywalizowali z Cracovią. Co ciekawe, mecz ten obdbył się dokładnie rok od daty meczu z Sandecją. Spotkanie z zespołem z Krakowa rozegrane zostało w Szczecinie i zakończyło się wynikiem 1:1, a gola dającego punkt tuż przed końcem meczu zdobył Dawid Kort.

Kolejna przerwa na reprezentację miała miejsce w październiku. Portowcy w ostatnim meczu przed przerwą rywalizowali w Białymstoku z Jagiellonią. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Trzecia przerwa na mecze kadry przypadła w listopadzie. Pogoń w ostatnim meczu przed przerwą grała w Gdańsku z Lechią. Efekt? 1:1, a gola na wagę jednego punktu zdobył Adam Frączczak, zagryzając wcześniej wafelka rzuconego z trybun.

Czwarta i ostatnia przerwa na kadrę w poprzednim sezonie miała już miejsce w 2017 roku. Pogoń w ostatnim meczu ligowym przed nią... zremisowała na własnym stadionie z Jagiellonią 0:0.

Bilans? Cztery mecze i cztery remisy. Czy seria ta trwać będzie nadal i w Niecieczy zespoły podzielą się punktami?