Aktualności

13. kolejka I ligi za nami i tradycyjnie jak co tydzień zajrzeliśmy jak radzą sobie wypożyczeni zawodnicy Pogoni na zapleczu Ekstraklasy. Niestety pozytywów nawet tam szukać jest trudno.


Na ławce rezerwowej Miedzi Legnica znalazł się Gracjan Jaroch. Młodemu napastnikowi nie było dane jednak wejść na boisko nawet na chwilę. Jego drużyna wygrała w meczu wyjazdowym z Olimpią Grudziądz 1:0.

Po bramce w lidze na ławkę usiadł Robert Obst i spędził tam całe 90 minut. Kolegów z boku oglądać musiał również Gracjan Kuśmierek, który zagrał również w IV ligowych rezerwach.

W kadrach meczowej swoich zespołów miejsca nie znaleźli Seiya Kitano oraz Szymon Waleński. Ten drugi w weekend wystąpił tylko w IV ligowych rezerwach Chrobrego Głogów. 

 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Łukasz Lubkowski
Żródło: własne
Wyświetleń: 3250
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...