Aktualności

Na pierwszej trybunie oddanej do użytku kibice Pogoni Szczecin mają zasiąść znacznie szybciej niż gdy zostanie wybudowany cały obiekt. Takie są założenia harmonogramu prac.


- Pierwsza część harmonogramu prac to są rozbiórki i prace ziemne. Zajmie nam to najbliższy czas. Ten harmonogram jest tak opracowany, żeby każdą trybunęoddawać w pełnej gotowości. Chcemy, aby było można ją odebrać i przeznaczyć dla kibiców - mówił w trakcie piątkowej konferencji w trakcie której odbyło się podpisanie umowy z miastem przedstawiciel firmy Doraco, Karol Zduńczyk.

Do podpisania umowy doszło w piątek. Inwestyja zakłada wybudowanie zupełnie nowego obiektu w miejscu istniejącego, oraz budowy centrum szkolenia dla dzieci i młodzieży.

Zaraz po meczu z Zagłębiem, trybuna wysoka i łuk mają zostać oddane w ręce wykonawcy, który rozpocznie już pierwsze prace.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5198

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.