Aktualności

Pogoń od poniedziałku przygotowuje się do meczu z Legią. Zajęcia prowadzi Rafał Janas, asystent Macieja Skorży. Sam Skorża w poniedziałek zakończył pracę w Szczecinie.


Wszystko wskazuje na to, że Rafał Janas poprowadzi też Pogoń w niedzielnym pojedynku Dumy Pomorza z Legią Warszawa.

- W takiej sytuacji jestem pierwszy raz. Zdarzało mi się prowadzić drużynę, gdy pierwszy trener był zawieszony. Z tego, co pamiętam miało to miejsce 2-3 razy. Bez względu na to, jak potoczą się moje losy, chciałbym przygotować drużynę jak najlepiej potrafię, nie oglądając się na inne sprawy. Czuję się współwinny tego, że jesteśmy na takiej pozycji, tak jak chyba każdy w klubie. Chcemy pokazać, że nie zasługujemy na to miejsce, w którym jesteśmy - mówił w poniedziałek oficjalnemu serwisowi klubu Janas.

Rozmowy z potencjalnymi następacami trwają i z tego, co udało nam się dowiedzieć, nowy szkoleniowiec pracę w Szczecinie rozpocznie od kolejnego tygodnia.

Kto to będzie? Tego jeszcze nie wiemy. Nowy trener będzie miał dwa tygodnie na pracę z drużyną. Akurat po meczu z Legią rozpocznie się przerwa na mecze reprezentacji. Nowy szkoleniowiec będzie miał czas na pracę z zespołem i poznanie się z zawodnikami.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7346
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...