Aktualności

  • Janukiewicz, Danielak i Kozłowski do wypożyczenia

Po minionym sezonie do Pogoni Szczecin wrócili Filip Kozłowski, Karol Danielak i Radosław Janukiewicz. Wspomniana trójka - i trzech innych z rezerw - są w trakcie rozmów z klubami, do których mogliby zostać wypożyczeni. 


Kozłowski w trakcie letniego okresu przygotowawczego był na testach m.in. w Druteksie-Bytovii Bytów. Tam nie przekonał do siebie Tomasza Kafarskiego, ale 60 kilometrów dalej - w Chojnicach - znalazł się w kręgu zainteresowań Macieja Bartoszka. Dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk jego szanse na umowę podsumował krótko: - Jest to kwestia kilku najbliższych dni, a umowa zostanie sfinalizowana. 

Karol Danielak (wcześniej Zawisza Bydgoszcz) i Radosław Janukiewicz (Górnik Zabrze) dostali wolną rękę, aby znaleźć nowy klub. W międzyczasie trenują z rezerwami.

- Chcemy ich jak najlepiej przygotować - powiedział Maciej Stolarczyk. - Liczymy na to, że uda się ich wypożyczyć. Do tego czasu będą trenowali w drużynie Pawła Sikory.

Trzech innych zawodników ze Szczecina poszukuje klubów, do których mogliby zostać wypożyczeni. Damian Kowalczyk był pod koniec czerwca w Stali Stalowa Wola. Teraz trenuje z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Napastnik zagrał w dwóch testmeczach i zdobył jednego gola w spotkaniu z Zagłębiem Lubin (3:1). On i Błażej Chouwer są bliscy nowych umów. Ten drugi sprawdzany jest przez Kotwicę Kołobrzeg. 

Ostatnim zawodnikiem jest Bartosz Piotrowski, który latem ma za sobą testy m.in. w Chojniczance czy GKS-ie Bełchatów. Natomiast najbliżej wypożyczenia jest do Elany Toruń, bądź Świtu Skolwin.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4912

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...